Apartamenty Jan

Przestronne wnętrza zostały urządzone z największą dbałością o komfort wypoczynku naszych Gości w Zakopanem. Aranżacja nawiązuje do lokalnej tradycji i regionalnego folkloru. Znaleźć więc tu można dużo drewna. Wykonane są z niego meble, ale też stanowi charakterystyczną dekorację, pokrywając część ścian. Tworząc wystrój zadbaliśmy o detale, co widać w pięknych żłobieniach zagłówków łóżek czy frontów komód. Jasna kolorystyka utrzymana w ciepłych odcieniach zaprowadza we wnętrzach domową atmosferę.

W rezydencji znajduje się 14 komfortowych apartamentów jedno- , dwu- , trzy- i czteroosobowych o powierzchni 20-25m2 . Posiadają aneks kuchenny i prywatne łazienki, a także są w pełni umeblowane, co gwarantuje wyjątkową wygodę naszym Gościom. Dla zagwarantowania jak największego komfortu wszystkie apartamenty posiadają dostęp do darmowego WiFi oraz są wyposażone w telewizory z płaskim ekranem. Większość apartamentów posiada także balkony, z których rozpościera się malowniczy widok na góry.

Wszystkim, zainteresowanym zwiedzaniem Zakopanego, szusowaniem po stokach lub wędrówkami po Tatrach, polecamy nasze apartamenty na wynajem. Tu wygodnie spędzicie wolny czas i nabierzecie sił na wyzwania kolejnych dni.