Nasze obiekty

Posiadamy trzy obiekty zlokalizowane w Zakopanem. Dwa z nich Apartamenty Jan oraz Willa Jan znajdują są między dolną stacją Gubałówki a Stacją narciarską Szymoszkowa.

Ogromną zaletą naszych obiektów jest usytuowanie na południowym stoku. Z większości apartamentów i pokoi rozpościera się przepiękny widok na panoramę Tatr, który można podziwiać z balkonów i tarasów przy gorącej kawie lub herbacie.

Apartamenty Jan oraz Willa Jan oddalone są zaledwie 200 metrów od kompleksu narciarskiego
Szymoszkowa. Nasz obiekt znajduje się w spokojnej okolicy, 10 minut spacerem od słynnego deptaku Krupówki a główna stacja kolejki linowej na Gubałówkę oddalona jest o 500 metrów.

Apartamenty Jan są idealnym miejscem dla rodzin i nie tylko. Latem nasi Goście mają do dyspozycji sprzęt do grillowania, atrakcyjny plac zabaw. Zachęcamy również naszych Klientów do odwiedzenia Kąpieliska geotermalnego a zimą do spędzania czasu na stoku narciarskim Szymoszkowa.

Willa Labelle zlokalizowana jest w samym sercu Zakopanego, tuż przy słynnym deptaku Krupówki. W okolicy mieści się wiele sklepów, regionalnych restauracji i miejsc gdzie można

zakupić pamiątki. Nasza Willa jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, ponieważ 200 metrów od obiektu znajduje się Park miejski z wieloma atrakcjami dla pociech oraz posiadamy własną salę zabaw dla dzieci.

Posiadamy też obiekt w Krakowie o nazwie Hotel Jan który znajduje się w 600 letniej kamienicy położonej przy ulicy Grodzkiej (11). Zapraszamy do obejrzenia na www.jan-krakow.pl