Willa Jan w Zakopanem

Z okien Willi Jan w Zakopanem rozpościera się widok na góry. Można nim się delektować niemal z każdego miejsca w rezydencji. Pokoje, wychodzące na Tatry, pozwalają w ciszy kontemplować tę malowniczą panoramę. Wymagający kustosze górskich pejzaży mogą zaś rozkoszować się tymi widokami pijąc rankiem kawę na swoim balkonie i spoglądając na szczyty gór. Willa oferuje aż 19 luksusowo urządzonych pokoi, wykończonych w drewnie z nutą lokalnego folkloru. Willa Jan znajduje się nieopodal stacji narciarskiej „Szymoszkowa” i w niewielkiej odległości od centrum. Z drugiej strony stoi na uboczu, dzięki czemu nie dociera tu gwar i hałas, co pozwala delektować się w pełni ciszą i spokojem.

Dodatkowym udogodnieniem jest sauna, pozwalająca zregenerować siły po pieszej wędrówce lub białym szaleństwie na stoku narciarskim. W willi znajduje się także miejsce do zabaw dla dzieci. Zachęcamy do rezerwacji pokoi zarówno pary, grupy przyjaciół, samotnych podróżników, jak i rodziny z pociechami.

Dla wygody Gości willa Jan oferuje możliwość rezerwacji pokoi z wykupionym śniadaniem, które podawane jest w jadalni w formie „szwedzkiego stołu” w godzinach porannych. Podpowiadamy! Rezerwując dłuższy pobyt zapłacicie mniej!