Noclegi w centrum Zakopanego - Willa Labelle

Idealna lokalizacja w samym sercu stolicy Tatr! Willa Labelle położona jest przy Krupówkach, najbardziej prestiżowej ulicy w centrum Zakopanego. W sąsiedztwie rezydencji znajdują się liczne lokale gastronomiczne oraz sklepy i butiki znanych marek. Atutem jest położenie obiektu w drugiej linii zabudowy przy górnych Krupówkach, dzięki temu nasi Goście mogą cieszyć się ciszą i spokojem, choć od ścisłego centrum Zakopanego dzieli ich zaledwie 50 m.

W Willi Labelle znajduje się 12 ekskluzywnie wyposażonych pokoi z łazienkami, bardzo przestronnych i urządzonych z wyszukaną elegancją. Wytworności wnętrzom dodają fantastyczne połączenia kolorów i proste wzory. We wszystkich pokojach dostępny jest darmowy Internet WiFi, a Goście mogą bezpłatnie korzystać z prywatnego parkingu rezydencji. Z pewnością dużym udogodnieniem będzie możliwość wykupienia noclegów ze śniadaniami, serwowanymi w formie „szwedzkiego stołu” w jadalni.

Proponujemy bardzo ciekawe oferty pobytowe dla osób zainteresowanych wypoczynkiem w Zakopanem. Przygotowaliśmy romantyczny pakiet dla osób, które pragną w wyjątkowy sposób uczcić jubileusz związku. Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałych naszych propozycji i wybrania najlepszej dla siebie.