Willa Jan

Z widokiem na giewont

Pokoje

W doskonałej lokalizacji

19 luksusowo urządzonych pokoi wykończonych w drewnie, z łazienkami.

Szczegóły
Apartamenty
Willa Labelle

Atrakcje

Wyjtkowa zabawa

Willa Jan znajdują się 250 metrów od Stacji narciarskiej Szymoszkowa www.szymoszkowa.pl Pomagamy w organizacji wszelkiego rodzaju imprez Willa Jan znajduje się blisko szlaków górskich oraz tras rowerowych W odległości 100 metrów znajduje się bacówka która oferuje oryginalne sery

Szczegóły

Lokalizacja

Blisko Gubałówki

Willa Jan zlokalizowany jest między dolną stacja Gubałówki a Stacją narciarską Szymoszkowa w Zakopanem Dojazd do obiektu od ulicy Powstańców Śląskich

Szczegóły
Górski Potok
Udogodnienia
Pyszne śniadania

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia! Zapraszamy na pełnowartościowe i bogate śniadania w formie bufetu. Dodatkowo aromatyczna kawa i świeże soki sprawią, że dzień będzie na pewno udany!

Parking

Dla naszych gości oddajemy do dyspozycji darmowy parking.

Darmowe Wi-fi

Szybki internet w dzisiejszych czasach to podstawa. Dzięki darmowemu WiFi możesz być u nas online!

Willa Jan w Zakopanem

Z okien Willi Jan w Zakopanem rozpościera się widok na góry. Można nim się delektować niemal z każdego miejsca w rezydencji. Pokoje, wychodzące na Tatry, pozwalają w ciszy kontemplować tę malowniczą panoramę. Wymagający kustosze górskich pejzaży mogą zaś rozkoszować się tymi widokami pijąc rankiem kawę na swoim balkonie i spoglądając na szczyty gór. Willa oferuje aż 19 luksusowo urządzonych pokoi, wykończonych w drewnie z nutą lokalnego folkloru. Willa Jan znajduje się nieopodal stacji narciarskiej „Szymoszkowa” i w niewielkiej odległości od centrum. Z drugiej strony stoi na uboczu, dzięki czemu nie dociera tu gwar i hałas, co pozwala delektować się w pełni ciszą i spokojem.

Dodatkowym udogodnieniem jest sauna, pozwalająca zregenerować siły po pieszej wędrówce lub białym szaleństwie na stoku narciarskim. W willi znajduje się także miejsce do zabaw dla dzieci. Zachęcamy do rezerwacji pokoi zarówno pary, grupy przyjaciół, samotnych podróżników, jak i rodziny z pociechami.

Dla wygody Gości willa Jan oferuje możliwość rezerwacji pokoi z wykupionym śniadaniem, które podawane jest w jadalni w formie „szwedzkiego stołu” w godzinach porannych. Podpowiadamy! Rezerwując dłuższy pobyt zapłacicie mniej!

Dowiedź się więcej
Do góry